Facebook

Newsletter

Výměna odkazů

Pokud si chcete zdarma vyměnit odkaz s naším webem, kontaktujte správce výměny odkazů na emailu odkazy@zkustozdrave.cz.

Umístěte náš odkaz na Vaše stránky a zašlete nám kód pro výměnu odkazů. Kód našeho odkazu stáhnete zde.


 

Zdravý životní styl si do sytosti neužijete dříve, než vyřešíte své stávající obtíže. Nestyďte si přiznat, že to co vás svědí a bolí v oblasti konečníku, jsou hemoroidy. Je to onemocnění jako každé jiné. A navíc má snadné a bezbolestné řešení. V proktologické ambulanci Mudr. Zbyňka Dvořáka vás hemeroidů zbavíme ambulantně, nebolestivě a stoprocentně diskrétně.

Rychlé hubnutí - magazín s recenzemi volně dostupných přípravků na hubnutí.

Zdravotnické potřeby J.E.K.Shop - internetový prodej zdravotních potřeb a pomůcek pro domácí i profesionální využití.

LekarPlus.cz Vám pomůže snadno a rychle vyhledat dostupné informace o většině nemocí. Vyhledávání informací o nemocech, diagnózách, chorobách a jiných zdravotních potížích nikdy nebylo rychlejší. Na stránkách LekarPlus.cz naleznete zdravotní kalkulačky, články o životním stylu a přehled lékáren v Praze, Brně a dalších městech.

ADANTE s.r.o. www.skolniprogram.cz

Fight Club, sportovní klub www.fight-club.cz

SKP sportovní klub policie České Budějovice www.skpcb.cz

Shotokan karate klub Český Krumlov www.ckkarate.cz

Beach volleyball Hluboká nad Vltavou http://www.beach.sport-hluboka.cz/

Zánět dásní Nejčastější příčinou vzniku zánětu dásní je nesprávná ústní hygiena, během které se hromadí zubní plak v ústní dutině. Zubní plak obsahuje velké množství bakterií, které dáseň dráždí, a při delší době vystavení těmto škodlivinám může vzniknout zánět dásně.

Vše o hiátové hernii Ke vzniku hiátové hernie dochází v situaci, kdy část žaludku projde skrz otvor v bránici a dostane se tak z břicha do dutiny hrudní. Hiátová hernie je onemocnění, u kterého není známa přesná příčina vzniku. Můžeme se s ní setkat jako s vrozenou abnormalitou či například po úrazech.

Ortodoncie Praha - Neviditelná rovnátka Obor ortodoncie se věnuje především rovnáním zubů, aby bylo dosaženo optimálního skusu nejen z estetického hlediska. Elitedental.cz Praha v oboru ortodoncie nabízí několik moderních technologií (rovnátka Incognito), které ocení nejen děti a dospívající, ale i dospělí, kteří se v ordinacích objevují čím dál častěji.

Tantrická masáž v Brně Věnujte chvíli relaxaci svého těla díky nabídce senzuálních tantra masáží. Pomocí jemných dotyků zapomenete na veškerý stres a vstoupíte do nového úspěšného dne.

Nejlevnější kyslíkové koncentrátory na českém a slovenském trhu.