Facebook

Newsletter

Kvalitní snídaně Mixit

Doporučujeme » Kvalitní snídaně Mixit

Proč snídat müsli Mixit?

Snídaně je nejen nejdůležitější jídlo dne, ale může být i jeho skvělým začátkem. Proč tedy nespojit tuto chvíli s něčím, co nejen všichni máme rádi, ale co může být i zdravé a dietní? Kvalitní cereální směs, kterou si u nás můžete namíchat, Vám dodá kdykoliv dostatek energie pro zbytek dne a zároveň tím můžete tělu prospět dávkou vitaminů a vlákniny. 

Co znamená certifikace CEFF?

Certifikaci CEFF neboli Certified E-Friendly Food získávají vybrané výrobky, které neobsahují nejvíce sledovaná éčka. Certifikované produkty jsou vyrobené přírodní cestou, jsou zcela bez konzervantů, umělých barviv sladidel a glutamátu. Potraviny s logem CEFF jsou průběžně testované u Státního zdravotního ústavu při Ministerstvu zdravotnictví. Více na www.ceff.info.

 

Jaké druhy müsli Vám nabízíme?

Dr. Mačatý

Udržuje bdělost a pozornost, působí jako přirozený antioxidant díky obsaženým katechinům, podporuje metabolismus a spalování tuků (nejen při sportu a dietě).

Zelený drcený čaj (Matcha tea), pistácie, brusinky, goji, pomerančová dužina a kůra, kokosový cukr, dýňové semeno, ovesné, špaldové a pohankové lupínky křupavé, amarantové perličky.

Matcha Tea je úžasný přírodní antioxidant, nakopávač, spalovač tuků a podpůrce metabolismu v podobě drcených listů japonského čaje Matcha. Nečekejte kopanec, čekejte osvěžení, očistu organismu a zkrátka ideální jarní probuzení jak jej předepisuje Dr. Mačatý!

Nutriční hodnoty / 100g
Tuky 8 g
Sacharidy 63 g
Bílkoviny 11 g
Energetická hodnota 1530 kJ

 

Do plavek

Kukuř. lupínky, sojové vločky BIO, špaldové lupínky BIO, ječné vloč., ovesné lupínky BIO, amarantová sem., slunečnicová sem., brusinky, maliny lyofilizované, jahody lyofilizované, papaya, mandle, kokos.

Dostat Vás po zimě zpět do loňských plavek podle glykemického indexu potravin je jednoduché, zvlášť se směsí sestavenou naší výživovou poradkyní Janou Vašákovou. Tak snad Vám nebudou padat!

Nutriční hodnoty / 100g
Tuky 12 g
Sacharidy 56 g
Bílkoviny 14 g
Energetická hodnota 1653 kJ

 

Cvičme v rytme!

Ovesné a ječné vločky; špaldové a pohankové křupavé lupínky; slunečnicová, lněná, sezamová a dýňová semena; kešu, lískové a para ořechy, mandle plátky; ananas, goji, papaya, borůvky, brusinky.

Opravdu chutná a nabitá fitness směs, která vznikla ve spolupráci s Trenér-fitness.cz. Je sestavena v optimálním poměru živin podle zónové diety bílkoviny:tuky:sacharidy - 20:20:60 (při kombinaci např. 30g müsli a 300ml mléka). Tak vzhůru do cvičení.

Nutriční hodnoty / 100g
Tuky 15 g
Sacharidy 55 g
Bílkoviny 12 g
Energetická hodnota 1740 kJ

 

To pravé ořechové

Špaldové bio a ovesné lupínky bio křupavé, vláknina se špetkou skořice, kukuřičné lupínky v mléčné čokoládě a jogurtu, pistácie, pekany, lískové ořechy, mandle, arašídy, kokos.

Někdo to rád ořechové a fajnové ovocíčko mu nic neříká.. pak je tento křupavý mix jasná volba!

Nutriční hodnoty / 100g
Tuky 21 g
Sacharidy 46 g
Bílkoviny 14 g
Energetická hodnota 1847 kJ

 

Nahoď batoh

Necítit bolest, neznat únavu, potřebovat adrenalin, lámat rekordy.. to je oč tu běží!

Kukuřičné lupínky, med, ječné vločky, ovesné a špaldové lupínky křupavé, pohankové lupínky BIO, dýňová a konopná semena, makadamové a pekanové ořechy, arašídy, banán, kiwi lyofilizované, borůvky, višně, žlutý meloun (cantaloupe).

Mix vyvinutý pro expedici Bajkal II Pavla Blažka (dietologem Petrem Havlíčkem) umožní čerpat energii ve stravitelné formě a při extrémní zátěži či aktivitě.. zasytí ale i během cyklovýletu nebo na pořádné túře.

Nutriční hodnoty / 100g
Tuky 17 g
Sacharidy 58 g
Bílkoviny 10 g
Energetická hodnota 1733 kJ

 

Bircher Premium

Ovesné vločky lupínky křupavé, ječné vločky, jablko, rozinky, višně, lískový ořech.

Müsli ve své tradiční podobě.. Klasika, na kterou nedají dopustit müsli fanatici po celém světě již sto let. Můžete si ho namixovat sami z našeho základu nebo koupit hotové a bohaté tak, jak chutná právě nám.

Nutriční hodnoty / 100g
Tuky 10 g
Sacharidy 69 g
Bílkoviny 11 g
Energetická hodnota 1730 kJ

 

The Morning Kicker

Pohankové lupínky křupavé, pšeničné vločky, kukuřičné lupínky (ječ.slad, sůl), goji, kávové boby v polevě z hořké čokolády (kakao, soj.lecitin, cukr).

Jednoduchost, osvěžení a nakopnutí.. Taková je naše odpověď na ospalá rána a boj s únavou. Budete překvapeni, jak chutně se dá probouzet.


Nutriční hodnoty / 100g
 
Tuky 7 g
Sacharidy 63 g
Bílkoviny 11 g
Energetická hodnota 1528 kJ